Stránky
Autor: Mira ()
Datum: 11. 02. 2004 20:29

Samoz?ejm? nechci "d?lat reklamu", ale n?kolik cvi?ebních program? je možno najít i na stránkách
confused smileyPAM:Upraveno 1krát. Naposledy upravil webik (08. 04. 2014 21:22).

Re: Stránky
Autor: SUZN ()
Datum: 05. 03. 2004 08:17

Hned se tam jdu podívat.Dám potom vědět. Ahoj

Re: Stránky
Datum: 17. 05. 2004 11:55

Ahoj,už dlouho mám problémy se svojí postavou!!!Stále hlédám něco o dietách,cvičeních,ale nedaří se mi podle mých představ!!!Dále chci zhubnout kvůli jednomu klukovi!

Re: Stránky
Autor: Mishush ()
Datum: 07. 04. 2014 21:52

Pokud ještě pořád hledáš nějaké rady, tipy a cvičení, aby se ti podařilo zhubnout, doporučuju se mrknout na stránky fitnesstv.cz, je tam spousta cvičebních videí a několik vzorových jídelníčků. Jinak co se týče toho tvého hubnutí, tak z praxe mám vyzkoušené, že jakmile člověk hubne kvůli někomu, nikoli kvůli sobě, nikam to nevede, protože ve chvíli, kdy se ti to podaří nebo se z toho kluka najednou stane někdo, kdo za to nestojí, s hubnutím skončíš a v tu chvíli to všechno nabereš zpět i s úroky (jojo efekt), nejlepší je, když si prostě uvědomíš, že potřebuješ zdravý životní styl (a jakmile s ním jednou začneš, slibuju, že se budeš cítit mnohem líp) a toho se budeš držet.

Re: Stránky
Autor: zuzik-jen ()
Datum: 02. 03. 2015 11:53

Ahoj, koukám, že toto fórum není už možná aktuální, ale třeba bych někomu pomohla smiling smiley Jsem fanoušek do fitness a různých moderních technologií při cvičení a už dlouho jsem chtěla vyzkoušet EMS. A když jsem si to po delší době hledala, tak jsem našla salon Fit Revolution Andrey Mikulkové v Pardubicích, která se tím zabývá. Musím tedy opravdu doporučit, je to super a vhodné pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a efektivního. Byla jsem tam dvakrát a rozhodně né naposledy! smiling smiley

Re: Stránky
Autor: Helena8 ()
Datum: 31. 03. 2017 21:06

Ahoj holky pokud chcete spojit aktivní cvičení s dovolenou a krásným prostředím , podívejte se na stránku ... mají tam perfektní ceny a nabídky ! smiling smileyUpraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (31. 03. 2017 23:50).

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.